تدریس خصوصی

تدریس خصوصی
سپتامبر 25, 2018 No Comments خدمات

تدریس خصوصی نرم افزار های کامپیوتری

 فواید یادگیری کامپیوتر :

به دلیل پیشرفت سریع تکنولوژی کامپیوتر در کشورهای صنعتی و پیشرفته به جرأت می توان گفت که کمتر موردی می توان یافت که درآن ازکامپیوتر بهره برداری به عمل نیامده باشد و این کاربردها روز به روز در حال گسترش است و هر روز کامپیوتر در رفع مشکلات جامعه بشری نقش گسترده تری بر عهده می گیرد .

تلاشهای بشر همواره معطوف به ایجاد و توسعه ابزار و روشهائی بوده است که بتوانند جایگزین نیروی بدنی یا قوای فکری انسان باشند . کامپیوتر قادر است قسمتی از فعالیتهای عملیاتی مغز انسان را بر عهده بگیرد ودر نتیجه ، فراغتی که از این راه نصیب انسان می شود میتواند صرف فعالیتهای خلاق شده و وی را به سوی پیشرفت روز افزون کمک کند .

مزایای کاربرد کامپیوتر را می توان به شرح زیر طبقه بندی نمود : 

ـ اطمینان از دقت ، در کامپیوتر

ـ سرعت (در محاسبات ، ذخیره ، بازیابی و به هنگام رسانی اطلاعات)

ـ استفاده از فضای کم برای ذخیره اطلاعات زیاد

زمینه های تحقیقاتی :

انسان از کامپیوتر برای پیشرفت تکنولوژی فضائی استفاده می کند . در پرتاب موشک به فضا از مراحل اولیه طرح پروژه تا کنترل پرواز ، تعیین مسیرها ، مدت پرواز و غیره همه و همه توسط کامپیوتر انجام می گیرد . در هواشناسی ، نجوم و غیره نیز از کامپیوتردر حد وسیعی استفاده می شود .

کاربرد کامپیوتر :

امروزه کامپیوتر در زمینه های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد و دارای کاربردهای فراوانی است که به ذکر چند نمونه می پردازیم

زمینه های علمی :

امروزه کامپیوتر در زمینه فیزیک ، مکانیک ، علوم هسته ای ، پزشکی ودر لابراتوارهای دانشگاهها و مؤ سسات علمی مورد استفاده قرار میگرد . مثلاً در پزشکی می توان از الکترو ـ کاردیو گرام نام برد که در بخش مراقبتهای ویژه بیمارستانها می تواند وضعیت قلب بیمار را در هر لحظه تشخیص داده و ثبت کند .

تاریخچه کامپیوتر :

فکر ساختن ماشینی که بطور خودکارو با برنامه ای کار کند برای اولین بار در سال 1822 میلادی توسط چارلز بابیچ مطرح شد که بعدها وی را پدر کامپیوتر لقب دادند.

نیاز به شمارش و محاسبه بشر را وادار به ابداع و اختراع وسایلی کرد که پیشرفت و تکامل آنها در راستای پیشرفت مادی تمدن بشر و همگام با افزایش پیچیدگیهای آن بوده است . درای مسیر طولانی برای ساختن ابزارهای محاسبه ، چرتکه اولین وسیله وکامپیوتر آخرین آنهاست . انواع کامپیوتر به فراخور روند تکاملی خویش به 6 نسل تقسیم می شوند .

انواع کامپیوتر برحسب قدرت پردازش :

ـ ابر کامپیوتر : به سریعترین ، قدرتمندترین و گرانترین کامپیوترهای جهان گفته می شود .

ـ کامپیوتر بزرگ : این کامپیوترها اغلب در شرکتهای بزرگ تجاری ، واحدهای دولتی ونیز دانشگاهها به کار گرفته می شوند .

ـ کامپیوتر های کوچک : در مواردی که حجم اطلاعات چندان انبوه نیست استفاده می شود .

ـ ریز کامپیوترها : کوچکترین ، کم قدرت ترین و پر مصرف ترین کامپیوترهای موجود نسبت به دیگر رده ها هستند که کامپیوترهای خانگی نیز ازاین رده هستند .

: نحوه ارائه خدمات

درس های مورد تدریس :

  • ICDL
  • نرم افزار های گرافیکی
  • نرم افزارهای ساخت انیمیشن
  • نرم افزار های طراحی وب سایت
  • دوره های شبکه
  • نرم افزارهای تخصصی حسابداری
  • نرم افزار های تخصصی مهندسی
  • و سایر نرم افزار های دیگر….

درخواست تدریس خصوصی

About The Author

Leave a reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *