قوانین و مقررات

قوانین و مقررات
سپتامبر 23, 2018 No Comments دسته‌بندی نشده

قوانین و مقررات

مقررات مربوط به فروش نرم افزار

 1. تمامی نرم افزارهای عرضه شده برای فروش قبل از پرداخت وجه قابل آزمایش توسط کاربران  می‌باشد؛
 2. چنانچه کاربرانی پس از پرداخت وجه به هر دلیلی به طور اتوماتیک موفق به دریافت کد فعال سازی نشوند می‌توانند از قسمتتماس با ما با ذکر نام و ایمیل خود موضوع را با مدیریت سایت در میان بگذارند تا کد فعال‌سازی برایشان ارسال گردد.
 3. از آنجایی که برخی از به روز رسانی‌هاینرم افزارهای غیررایگان زمان زیادی را به خود اختصاص می‌دهند ممکن است در برخی از نگارش‌ها از کاربران کد فعال‌سازی جدید تقاضا شود که در صورت تمایل می‌توانند کد فعال‌سازی را از سایت دریافت نمایند در غیر این صورت می‌توانند از نسخه قبلی استفاده نمایند.
 4. تمامی کالاها و خدمات این دفتر، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

قوانین و مقرارات طراحی وب سایت

– نحوه طراحی و اجرا : ۷ الی ۱۵ روز پس از عقد قرار داد پیش نمایشی از وب سایت تحویل کارفرما داده می شود و سعی بر این است که تا حد امکان نظر کارفرما در این خصوص جلب شود و پس از تاییده ی نهایی پیش نمایش وب سایت توسط کارفرما برنامه نویسی وب سایت آغاز می گردد .

– نحوه برنامه نویسی و اجرا : استفاده از عکس ها ، متن ها ، چیدمان ، ترکیب و رنگ بندی وب سایت مورد قرارداد ، پس از تاییده ی نهایی همان طور که در پیش نمایش وب سایت نمایش داده شده برنامه نویسی و اجرا می شود .

– مطابق با این قرار داد ، کارفرما متعهد می شود مطابق با نیاز پیمانکار در تهیه و تحویل عکس ، کاتالوگ ، فرآیندها ، اطلاعات علمی و فنی مربوطه و دیگر نیازمندی ها مانند : آرم شرکت ، رنگ های سازمانی و ….. بمنظور طراحی وب سایت اینترنت حداکثر همکاری را بعمل آورد .

– هزینه عکاسی صنعتی ، تایپ ، ترجمه ، انیمیشن ، تهیه و تولید موسیقی ، صدا و فیلم ، دیجیتایز کردن موسیقی و صدا و فیلم ، تغییرات اساسی در ساختار وب سایت و موارد متفرقه دیگر بعهده کارفرما می باشد .

 پیمانکار متعهد می گردد بر اساس موضوع قرارداد از لحاظ طراحی و برنامه نویسی و نحوه انجام کار رضایت کارفرما را بطور کامل جلب نماید و هرگونه اعتراض یا عدم رضایت کارفرما از کار انجام شده که به موضوع قرارداد مربوط می گردد باید هرچه سریع تر از سوی پیمانکار رسیدگی شده و ترتیب اثر داده شود .

– هرگونه اشتباه از طرفین در تنظیم ، ارسال و پرداخت صورت حساب هزینه ها قابل برگشت می باشد .

– هرگونه تغییر در مفاد قرارداد که به توافق طرفین رسیده باشد به صورت الحاقیه قرارداد تنظیم و پس از امضا برای طرفین قابل اجرا خواهد بود .

– چنانچه پیمانکار نسبت به وجوه دریافتی بابت هر صورت حساب معترض باشد می بایست حداکثر ظرف مدت ۱۰ روز کاری پس از دریافت ، مراتب را کتبا و با ذکر دلایل و مستندات لازم به کارفرما اعلام نماید . در غیر این صورت موضوع تایید شده تلقی خواهد شد .

– پیمانکار در رابطه با دامین و هاست تهیه شده از سوی کارفرما و همچنین هزینه تمدید هاست و دامین هیچ گونه تعهدی ندارد .

– پشتیبانی ۱۵ روزه وب سایت : پس از اتمام قرارداد و تحویل وب سایت از طرف پیمانکار ، کارفرما به مدت ۱۵ روز به منظور بررسی نهایی و یا تغییرات مورد نیاز احتمالی ، زمان خواهد داشت ، تا نظرات و نیازهای خود را به صورت کتبی به پیمانکار اعلام نماید . بدیهی است بعد از گذشت ۱۵ روز از اتمام مدت قرارداد و تحویل وب سایت ، پیمانکار هیچ گونه تعهدی در قبال تغییرات و یا ایرادات احتمالی نداشته و در صورت نیاز انجام تغییرات ، طبق تعرفه و خارج از مبلغ قرارداد هزینه های مربوط اخذ خواهند شد .

 آموزش کارفرما : پس از اتمام و تحویل پروژه به کارفرما ، پیمانکار موظف می باشد آموزش های لازم ، جهت تولید محتوا و مدیریت وب سایت را به کارفرما آموزش دهد .

 پشتیبانی یک ساله از پروژه : در صورت بروز مشکل در طراحی وب سایت مانند : چیدمان ، ترکیب و مانند این ها در قسمت های مختلف وب سایت کارفرما به مدت ۱ سال زمان خواهد داشت تا نظرات و مشکلات طراحی وب سایت مانند : چیدمان ، ترکیب و مانند این ها را به صورت کتبی به پیمانکار اعلام نماید .

 در صورت بروز مشکل در شکل ظاهری وب سایت بر اثر دخالت کارفرما در طراحی و برنامه نویسی وب ، پیمانکار هیچ گونه مسئولیتی در قبال باز سازی و تصحیح قالب ، رنگ بندی و مواردی از این قبیل نداشته و در صورت بروز این گونه مشکلات طبق تعرفه و خارج از مبلغ قرارداد هزینه مربوطه اخذ خواهد شد .

مقررات مربوط به سفارش برنامه نویسی

 1. موضوع برنامه(نرم افزار) سفارشی در تعارض با قوانین کشورمان نباشد.
 2. برنامه‌هایی که محتوای ادبی و فرهنگی دارند.
 3. برنامه‌های آموزشی همانند آزمون‌های الکترونیکی و … .
 4. برنامه‌های علمی
 5. نرم‌افزارهای فرهنگ لغت
 6. نرم افزارهای حسابداری
 7. بسته نرم‌افزاری همانند بسته نرم‌افزاری لرد
 8. طراحی سامانه اینترنتی فعال‌سازی نرم‌افزار (php, C#, Lua)
 9. تقویم
 10. طراحی سایت
 11. پروژه‌های AutoPlay Media Studio
 12. نرم‌افزارهای مخصوص اندروید
 13. و …

About The Author

Leave a reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *